žalostně osiřelý lokalič v. 4.0

A k čemu to je?

Tento web je určen lidem, kteří jsou internetem nasyceni, kteří hledají změnu, tip na výlet či dovolenou, moment překvapení, únik z nudy, nebo něco úplně jiného.

Jak to funguje?

Výběr lokality je zcela náhodný a provádí ho skript na pozadí výběrem z necelých 20 tisíc míst. Výsledek výběru se zobrazí prostřednictvím map Google. Pro zobrazení jiné lokality stačí znovu načíst stránku s mapou, nebo kliknout pod mapou na odkaz JINAM. Zatím je v provozu pouze Česká republika, chystám volitelné funkce a výhledově bude jinam.cz nabízet lokality po celém světě.

Riziko této aplikace

Autor si je vědom, že uživatel může být ve výjimečném případě přesměrován na sousední vesnici, kterou nesnáší. Uživatel používá tyto stránky na vlastní nebezpečí.

Název

Tento projekt se právě jmenuje jinam.cz - žalostně osiřelý lokalič, ale může se jmenovat (a taky bude) i jinak, když vás odešle pokaždé jinam. Původní název byl náhodný přesměrovávač, což bylo příliš kostrbaté, pak náhodný vyhledávač, ale to zase neodpovídalo funkci. V této verzi odhodil zbytné funkce a věnuje se pouze lokalitám - proto lokalič.

Kontakt

Vítám jakékoliv připomínky k této aplikaci, hlášení chyb, návrhy na zlepšení, či rozšíření. Kontakt zde . Můžete mi také psát zážitky, které jste díky náhodnému lokaličovi prožili: jaký šok jste zaznamenali, jak skvěle jste si užili na vybraném místě dovolenou, jak vtipně sám sebe jinam.cz pojmenoval, apod...